Visuomenės sveikatos puoselėjimo programa „Judėjimas įkvėpia“

Projekto vykdymo laikotarpis: 2021-05-01 – 2021-11-30

Projekto vadovė Arneta Matuzevičiūtė, daukniunaikc@gmail.com,  +37063067627

Fondas, programa – Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų rėmimo atrankos konkursas

Projekto biudžetas – 590,00 Eur

Iš jų Panevėžio rajono savivaldybės finansavimas – 490,00 Eur

Trumpas projekto aprašymas:

Tikslas – Panevėžio rajono Panevėžio seniūnijos kaimų bei vienkiemių gyventojų įtraukimas į visuomenės sveikatos programą, stiprinant bendruomenių sveiką gyvenseną ir populiarinat žinias apie sveikatą.

Uždaviniai:

  • Sudaryti sąlygas dalyvavimui visuomenės sveikatos propagavimo programos veiklose.
  • Suorganizuoti 6 renginius, kurių metu projekto dalyviams per kūrybiškus, interaktyvius ir gyvus užsiėmimus bus pristatyta arbatos nauda organizmui.
  • Parengtis paskaitų santrumpą, ją paruošti publikacijai ir su Panevėžio rajono gyventojais ja pasidalyti elektroninėje erdvėje.

Projekto dalyviai daugiau sužinojo apie kofeino poveikį žmogaus sveikatai. Vyko vaikų dienos stovykla „Pažintis su žolelėmis“, orientacinė-pažintinė išvyka, treniruočių ciklas „Judu – laimingas esu“, sukurtas virtualus patarimų ir patarimų rinkinys „Aktyvus laisvalaikis šaltuoju metų sezonu“. Taip suteikta erdvė  žmonių socializacijai, bendruomeniškumui ir laisvalaikio įprasminimui, kuris itin svarbus pandemijos ir karantino kontekste. Projektas sutvirtino Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio aktyvaus laisvalaikio klubo „Dorado“ bendrystę ir veiklos tvarumą, bendroms veiklos suburė skirtingų kartų žmones.