Tautodailės paroda Paįstrio kultūros centre

Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 metų vasario 1 dienos Paįstrio kultūros centre eksponuojama Panevėžio miesto ir rajono tautodailininkų tapybos darbų paroda ,,Belaukiant Šv. Kalėdų“, kuri buvo skirta tautodailės metams paminėti.

Parodoje dalyvauja: Jūra Butkevičiūtė, Lidija Dailydėnienė, Jonas Dailydėnas, Irena Jasiūnienė, Virginija Kazlauskienė, Algis Petruoka, Birutė Račinskienė, Vida Savickienė, Laimutė Vološkevičienė, Aldona Zinkevičienė.

Laikotarpis iki Šv. Kalėdų ir po jų, iki Trijų Karalių šventės, yra ypatingas kiekvienam iš mūsų. Tai šilti vaikystės prisiminimai, susiję su giliomis pusnimis iki palangių kaime, šalčio išpieštomis snaigėmis ant langų stiklų, eglutės puošimu ir dovanomis.

O dabar, kai žiema tarsi tyčia taupo sniegą, norime pakviesti pasigėrėti sniego ir ledo sukaustytais gamtos vaizdais, kalnų viršūnėmis, kur sniegas dažnai net nespėja nutirpti.

Šios parodos kūrėjai – tai grupė Panevėžio miesto ir rajono tautodailininkų. Parodą kultūros centras organizuoja bendradarbiaudamas su asociacija ,,Pantautodailė“, jungiančia bendroms kūrybinėms iniciatyvoms aktyvius miesto ir rajono tautodailininkus.

Dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos ir su ja susijusio karantino maloniai kviečiame parodą apžiūrėti virtualiai.

Dėkojame parodos kuratorei Laimutei Vološkevičienei.

už bendradarbiavimą ir galimybę susipažinti su Panevėžio miesto ir rajono tautodailės kūrėjų darbais.

Virtuali paroda  https://www.facebook.com/PaistrioKulturosCentras

Informaciją parengė Paįstrio kultūros centro muziejininkas Virginijus Kiršgalvis