Septintoji „Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta”

2022 m. lapkričio 24 d. Paįstrio kultūros centre įvyko septintoji „Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta”.
„Šį renginį sugalvojome remdamiesi gerąją kaimyninių rajonų patirtimi. Nors kultūros centruose didelis dėmesys teikiamas profesionaliojo meno sklaidai, norėjome sukurti galimybę pasirodyti ir mėgėjams. Per pastaruosius kelis metus renginys išaugo, norinčių pasirodyti fiestoje – vis daugiau, tad į sceną ketvirtadienio vakarą lips ne visi norėję“ – pasakoja renginio idėjos autorius Paįstrio kultūros centro meno vadovas Virginijus Kiršgalvis.
Muzika išskirtina kitų menų srityse – ji veikia stipriausiai. Emocijos, asociacijos, prisiminimai, atpažinimo jausmas – tai mus stipriai veikia. ,,Pas jus labai jauku ir nuoširdūs žiūrovai”,- kartojo renginio dalyviai, žadėdami dar ne kartą sugrįžti.
Ačiū žiūrovams ir atlikėjams. Į Paįstrio sceną lipo „Vyrai iš Paįstrio“, vokalinė popgrupė iš Krekenavos, Meilė ir Audrius iš Kauno, Rimvydas iš Kupiškio.  Septintą kartą vykstantį renginį vainikavo grupės iš Pasvalio „Sound Track“ pasirodymas: ir instrumentai, ir vokalas skambėjo gyvai.
Koncertą organizuojantis Paįstrio kultūros centras tikisi per renginių įvairovę formuoti vietos gyventojų muzikinį skonį. „Muzikuojančių grupių ir atlikėjų fiesta“ – erdvė populiariosios estradinės muzikos atlikėjams pristatyti save, savo atliekamus kūrinius, o žiūrovams – išsirinkti muziką savo būsimai asmeninei šventei.
Paįstrio kultūros centro informacija
Fotografijų autoriui Gintaras Lukoševičius