Šeduvos mėgėjų teatro „ŠKAC“ spektaklis Daukniūnuose

Penktadienio vakaras – optimizmu ir juoku persmelktiems potyriams! Su tokiu nusiteikimu Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje lapkričio 5-ąją rinkosi ir žiūrovai, ir pasirodymui nusiteikę aktoriai. Pastarieji į Panevėžio rajoną atkeliavo iš Šeduvos, atveždami J. Mackonio komediją „Piršliai“.

„Ši pjesė mūsų rankose atsidūrė prieš kelis metus. Pavartėme, paskaitėme, įsigilinome ir supratome, kad mūsų teatrui – ji labai tinkama“, – tarmiškai spektaklį pristatė Šeduvos mėgėjų teatro „ŠKAC“ vadovė ir režisierė Izolina Stanulienė.

Nedidelėje Daukniūnų kultūros įstaigos salėje teatras suteikė galimybę žiūrovams dirstelėti į vienos praėjusio šimtmečio kaimo šeimos gyvenimą, kaip tėvas dukterį ištekinti norėjo ir iš piršlių gausos rinkosi. Juokeliais gausų veiksmą papuošė etnografinio ansamblio dainos, šiokio elementai.

„Galimybė vakarą praleisti atokiai nuo rūpesčių, kaimynų draugėje, neskubant, tiesiog mėgaujantis akimirka ir mėgėjų teatro dovanojamu veiksmu – tai ko Daukniūnų gyventojams jau senokai reikėjo. Nei vienas žiūrovas  salės nepaliko paniuręs“, – sakė Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio informacija