Pažintinis – šventinis darbuotojų pasibūvimas

Gruodžio pabaigoje, kai skambėjusios natos nutyla, klegantis šurmulys nurimsta, rengių salės ištutštėja, o ir su šeima jau paminėtos gražiausios metų šventės… Kai lieka kelios dienos iki naujųjų, tačiau ir pastarieji dosnūs metai dar neaptarti… Kai laikas trumpam sustoja ir randama akimirka pasidžiaugti tais, kurie koja kojon žengė per darbinius iššūkius, įgyvendino naujus projektus ir tęsė gražiausias tradicijas.

Tokiomis nuotaikomis lydimas gruodžio 28 dieną susibūrė Paįstrio kultūros centro darbuotojų kolektyvas. Darbus trumpam palikę nuošalyje Paįstrio kultūros centro ir Bernatonių, Daukniūnų, Piniavos padalinių darbuotojai išvyko į Pasvalį, kur laukė ne tik šventinė vakarienė, bet ir pažintis su vietine kultūra.

Atvykusius pasitiko Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas. Jis surengė nedidelę ekskursiją po neseniai renovuotą kultūros centro pastatą: parodė modernią kino salę, repeticijų erdves, administracijos kabinetus, papasakojo, kaip bendradarbiauja vietos verslas ir kultūros įstaigos, pravėrė pasirodymų erdvių duris ir užkulisus. Trumpas, tačiau informatyvus susitikimas, buvo galimybė kultūros darbuotojams pasidalyti gerąja patirtimi.

Apžiūrėję Kalėdoms pasipuošusį Pasvalio senamiestį, aplankę Kalėdų senelio rezidenciją, Paįstrio kultūros centro darbuotojai susibūrė prie šventinio stalo. Aptarti praėjusių metų ryškiausi įvikiai ir renginiai, pasidalyta pastabomis, kur derėtų dėti daugiau pastangų, skambėjo šventiniai sveikinimai bei palinkėjimai. Vakaro netikėtumas – balkono trapduryje pasirodęs Kalėdų senis. Jis visiems darbuotojams buvo dosnus, net jei kuris besakydamas eilėraštį susijaudinęs eilutę pamiršo.

Paįstrio kultūros centro darbuotojų komanda laiką trumpam sustabdė ir rado akimirką pasidžiaugti tais, kurie koja kojon žengė per darbinius iššūkius, įgyvendino naujus projektus ir tęsė gražiausias tradicijas. Su juoku, džiaugsmu ir komandine dvasia pasitikti 2023-ieji.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė