Paįstrio kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestrui „Dūdorėliai“ II laipsnio diplomas

2021 m. lapkričio 20 d. Palangos kurhauzo koncertų salėje įvyko XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatas.

Tarp trisdešimties geriausių Lietuvos orkestrų, kurie varžėsi penkiose kategorijose, dėl čempionų titulo A kategorijoje kovojo ir Panevėžio rajono Paįstrio kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras „Dūdorėliai“.

Nepaprastai džiugu, kad „Dūdorėliai“ užėmė 2-ąją vietą. Sveikiname jaunuosius muzikantus ir konkursui kolektyvą parengusį meno vadovą Andrių Gudą.

Vaikams ir jaunimui linkime ir toliau muzikuoti. Nuoširdžiai dėkojame orkestro vaikų tėvams, kurie ne tik palaikė jaunuosius muzikantus, bet ir kartu vyko į Palangą.

Po konkurso Palangos koncertų salėje vyko įspūdinga čempionato apdovanojimų ceremonija ir Gala koncertas, kurio metu klausytojai išgirdo ilgai lauktus ir pirmą kartą į Lietuvą atvykusius svečius iš Austrijos – MNOZIL BRASS ansamblį.

Sveikiname visus dalyvius ir laureatus, nuoširdžiai dėkojame organizatoriams – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų asociacijai (LBBA) už šauniai suorganizuotą renginį.

Nuotraukos Eivydo Adomavičiaus

Panevėžio rajono Paįstrio kultūros centro informacija