Paįstrio kultūros centras – Vilniaus Knygų mugėje

Vasario 22 dieną Paįstrio kultūros centro ir padalinių darbuotojai, drauge su kitomis kultūros įstaigomis, 24-ą kartą vykstančioje Vilniaus knygų mugėje pristatė Panevėžio rajono tradicijas, renginius bei lankytinas vietas.

Susitikimams bei pokalbiams pritaikytame stende pristatytas Juozo Zikaro memorialinis muziejus Paliukų kaime, kompozitoriaus, vargonininko Juozapo Gudavičiaus darbai bei kūriniai, tradicinė Bernatonių krašto „Sūrio šventė“, kvietimai dalyti į visus būsimus Paįstrio kultūros centro bei padalinių renginius. Pokalbiai su susidomėjusiaisiais vyko skambant J. Gudavičiaus sukurtų ir ekspozicijai kompozitoriaus, aranžuotojo Kazio Daugėlos paruoštų kūrinių fone.

Pristatymo metu įvyko susitikimai su Kultūros ministru Simonu Kairiu bei LR Prezidentu Gitanu Nausėda.

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Šis skaitymą populiarinantis ir jį švenčiantis renginys kasmet į susitikimus su rašytojais, knygų pristatymus, diskusijas, koncertus, parodas, kūrybinius užsiėmimus ir kitas kultūrines veiklas sukviečia lankytojus iš visos Lietuvos.

Paįstrio kultūros centro informacija