Paįstrio krašto šviesuolė 2022 – meno vadovė N. Vidžiūtė

Didžiuojamės ir sveikiname mielą kolegę Nijolę Vidžiūtę! Ji tapo šių metų Paįstrio kraštiečių klubo „Ąžuolas“ konkurso „Paįstrio krašto šviesuolis“  nugalėtoja. Valio!
Nenuilstanti, charizmatiška, draugiška meno vadovė Paįstrio kultūros centre dirba nuo 1987 metų. Kiek šokėjų išugdė, kiek į Dainų šventes vaikų ir suaugusiųjų nuvežė – suskaičiuoti gali tik ji pati. Bet tikrai ne vieną šimtą. O gatvėje ją sutikę visi nori apsikabinti ir dar kartą Vadove pavadinti. Nijolę Paįstryje visi pažįsta. Jai šis kraštas labai brangus, ne veltui beveik keturiadešimt metų čia darbuojasi. Kaip ji pati sako: „Nieko kitko nemoku, tai vis šokdinu ir šokdinu“ . O kur dar nesuskaičiuojamos gastrolės į kitus regionus, kultūros renginius ir festivalius. Ji stengiasi savo pavyzdžiu įkvėpti visas moteris, šokančias linijinių šokių kolektyve „Rožiniai ritmai”.
Šis garbingas vardas kasmet suteikiamas už nuopelnus ginant Tėvynės Laisvę ir Nepriklausomybę, puoselėjant ir propaguojant Paįstrio krašto kultūrą ir sportą, sprendžiant ekonomines ir socialines problemas, mokslo ir technikos srityje, šviečiamajame darbe, pristatant ir propaguojant profesionalųjį ar mėgėjišką meną, pristatant Paįstrio kraštą ir atstovaujant jam šalyje bei užsienyje.

Paįstrio kultūros centro informacija
Nuotr. Gintaro Lukoševičiaus