Paįstrio kultūros centro linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“

Vadovė: Nijolė Vidžiūtė
Tel. +370 674 26 127
El. paštas vidliole@gmail.com

Panevėžio rajono Paįstrio kultūros centro linijinių šokių grupė „Rožiniai ritmai“ vienas aktyviausių kolektyvų Panevėžio rajone. Kolektyvo „Rožiniai ritmai“ šokėjos nuo 32 iki 73 metų amžiaus. Susiformavęs kolektyvas skaičiuoja daugiau nei 10 savo veiklos metų.

Ne kartą apdovanotas Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais.

Kolektyvas „Rožiniai ritmai“ aktyviai koncertuoja ne tik Paįstryje, bet ir šalies, regiono, rajono renginiuose: tarptautinis festivalis „Draugystės tiltas“ (Palanga), šokių šventės „Prie neužmirštuolės fontano“ (Radviliškis), „Krinčins šok“ (Pasvalio r.), „Susitikime tarp taktų“ (Krekenava). Linijinių šokių šokėjos aktyviai dalyvauja Paįstrio bendruomenės, valstybinių ir kalendorinių švenčių koncertuose, renginiuose, šventėse: „Iš visų kraštų sugrįžkim į gimtinę“, ,,Ruduo prie stalo“, „Suverkim vėrinį rudens“, „Baltas Advento sekmadienis“, „Senųjų metų palydos“ (Paįstrys).

Kūrybinės veiklos tikslai dalyvauti rajono renginiuose, šventėse, kurti naujas koncertines programas, dalyvauti bendruomenių renginiuose. Parengti kolektyvą tarptautiniam linijinių šokių festivaliui „Draugystės tiltas“ ir kultūrinių mainų programos veiklai.

Tradicija kasmet parengus naują šokių programą žiūrovus pakviesti į kūrybinio sezono atidarymo šventę „Suverkim vėrinį rudens“.

Visos kolektyve šokančios moterys žengia per gyvenimą su meile šokiui, praturtina kultūros centro ir bendruomenės gyvenimą savo nuoširdumu bei energija.

Taip puoselėjamos šokio tradicijos kuria pridėtinę vertę įvairiose visuomenės gyvenimo srityse. Skatina įvairių rūšių kultūrinę ir meninę raišką, užtikrina kultūros paveldo išsaugojimą bei tęstinumą. Užtikrina kultūros įvairovę ir jos prieinamumą, skatina kultūros ir įvairių gyvenimo sričių partnerystę, panaudojant kūrybos produktus ir kultūros paslaugas.

Repeticijų laikas ir vieta – antradieniais ir penktadieniais nuo 16 val. Paįstrio kultūros centre (Jaunystės g. 1, Paįstrio k.).