Kylančios tautos takus mynė daukniūniečiai

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Daukniūnuose buvo įprasta susiburti koncertui, spektaklio ar filmo peržiūrai, tačiau tradicijas pakoregavo pandemija. Kaimynai tik retsykiais turi galimybę prasilenkdami pasilabinti, nuotoliu aptarti nūdienos aktualijas, sužinoti kas naujo savame krašte įvykę.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio iniciatyva Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įvairiose Daukniūnų gyvenvietės vietose buvo įrengti informaciniai – ekspoziciniai stendai, kuriuose buvo galima ne tik faktus apie gimtosios šalies istoriją prisiminti, bet ir paspėlioti atsakant į su Lietuva susijusiu klausimus. Spėlionės žaidimas pasiekiamas internetu, telefonu nuskaičius specialiai sugeneruotą kodą, turėjo nurodyti ir kito stendo būvimo vietą. Tai atgaivindami žinias, miklindami ne tik smegenis, bet ir kojas, daukniūniečiai galėjo prasilenkti su senai matytu kaimynu, jam iš po kaukės nusišypsoti, pamojuoti. Vėjyje plazdančių trispalvių fone Daukniūnų padalinys ragino žmones išeiti iš namų trumam pasivaikščiojimui „Kylančios tautos takais“.

Stendai Daukniūnuose kabojo iki vasario 21 dienos, o tiems, kurie nespėjo jų įveikti pėsčiomis – suteikiame galimybę atsakyti į klausimus elektroninėje erdvėje:

https://kahoot.it/challenge/02059324?challenge-id=9c61fbcc-0ab0-44ec-b026-5673c22dbd01_1614676151865 

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė