Koncertas „Margi pavasario žiedai“ Daukniūnuose

Kai pavasariška šiluma glosto žemės paviršių, saulė vakarais neskuba slėptis už horizonto, o medžių pumpurai sodria žaluma apglėbia šakas – nelieka jokio noro laiką lesti namuose. Kartu su pavasariu bunda ir kūrybinis polėkis, skatinantis jei na pačiam mintis į eiles dėti, tai bent kitų kuriančių pasiklausyti.

Šiuo tikslu penktadienio vakarą Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje susitelkė bendraminčių būrys: koncertinę programą parengė ir žiūrovams dovanojo Paįstrio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Įstrelė“ (vad. Virginijus Kiršgalvis) bei duetas „Vyrai iš Paįstrio“. Skambėjo ir naujos, ir daugumai gerai pažįstamos dainos, estrados šlageriai. Žiūrovai sunkiai nustygo vietoje: ne tik plojimais, bet ir šokio judesiais palaikė atlikėjus.

„Džiugu, kad sodams pradėjus puoštis žiedais, dar radome laiko susitikti, padainuoti, pasidžiaugti, – sakė Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičūtė. – Visada gera matyti ir čia viešinčius atlikėjus, ir žiūrovus –  ištikimus kultūros, muzikos gerbėjus.“

Atėjusieji aplankyti koncerto „Margi pavasario žiedai“, galėjo išvysti ir nuo balandžio mėnesio pradžios eksponuojamą Rolando Žigonio ir Algimanto Kriščiūno keturių paveikslų parodą  „Holy trash“. Ji Daukniūnų padalinyje (adresu Kapinės g. 2, Daukniūnai) veiks iki gegužės 19 dienos.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio informacija