Baltieji dviračiai

Ne, šį vakarą aš nesvajoju apie keliones. Kelionės man dabar tas dalykas, į kurį nevalia kėsintis. Užtenka to, kad aš žinau – dar ateis tas laikas, kai lėksim visi iš naujo atrasti ir užkariauti miestų ir kaimelių.

O šiandien mano džiaugsmo pasaulis čia, Paįstryje. Nes tik čia vos prasidėjus Kalėdų laukimo metui gaunu tiek daug neįtikėtinų dovanų. Kaip iš to didelio džiaugsmo ko nors nepamiršti?

Pradėsiu iš pradžių. Užsinorėjom vieno dviračio – gavom 10. Senų ir važiuojančių, kokių tik reikia. Jų nepagailėjo: Alvydas Žukauskas, Alma ir Stasys Jankevičiai, Jurgita ir Laimas Bekeriai, Genovaitė ir Algis Glušokai, Laima Vaicekauskienė, Daiva ir Virginijus Kiršgalviai, Eglė Šybienė, Vygandas Galvelis. Užsinorėjom Senio – gavom du gyvus – meno vadovai: Andrius Gudas ir Virginijus Kiršgalvis. Ir vieną amžiną- ačiū Rimantui Praniui ir Rimui Juškai, o kad tas amžinas dar ir gyvai atrodytų, ačiū mūsų kaimo dailininkams Vilmai ir Egidijui Šenauskams. Reikia dar ir dainų – prašom yra: Raminta Šinkevičiūtė ir Gintarė Kanapeckienė. Panorėjom dar žaislų -gavom visą 100, ačiū Ramūnui Locniui. O lempučių apie 1000 mums pripirko Diana Stakelienė. Užsinorėjom gyvos žaliaskarės – gavom. Ačiū, kad užauginot mieli Eugenijau ir Irena Galvanauskai. Ačiū, kad eglę radot Virginijau Šležai, ačiū kad parvežėt ir pastatėt Gintarai Pyragi su komanda.

Ar sutinkat, kad gautų dovanų sąrašas ilgas?

O kur dar visų Jūsų palaikymas ir šypsenos. Jų iš tiesų buvo ir yra begaliniai daug.

Ačiū Eivydui Adomavičiui už išsaugotą stebuklą – nuostabias fotografijas.

Informaciją parengė Paįstrio kultūros centro direktorė Daiva Kiršgalvienė

Daugiau foto  https://www.facebook.com/PaistrioKulturosCentras