Tarptautinės šokio dienos svekinimas

Didysis filosofas Pitagoras mokė, kad gyventi reikia taip, kaip šokant… Taip sutvertas pasaulis – akmuo guli, medis auga, žmogus juda, eina, bėga. Sakoma, kad harmoningiausias judėjimas, lavinantis visą kūną, yra šokis. Nėra nei vienos tautos tautelės, kuri neturėtų savo kultūroje šokių.

Dėkojame meno vadovei Nijolei Vidžiūtei už metų metus puoselėjamą šokio harmoniją, o Paįstrio kultūros centro mažiems ir dideliems šokėjams už nepamiršatamas jų pasirodymų akimirkas.

Visus šokio mylėtojus sveikiname su Tarptautine Šokio Diena!

Didysis filosofas Pitagoras mokė, kad gyventi reikia taip, kaip šokant… Taip sutvertas pasaulis – akmuo guli, medis auga, žmogus juda, eina, bėga. Sakoma, kad harmoningiausias judėjimas, lavinantis visą kūną, yra šokis. Nėra nei vienos tautos tautelės, kuri neturėtų savo kultūroje šokių. Dėkojame meno vadovei Nijolei Vidžiūtei už metų metus puoselėjamą šokio harmoniją, o Paįstrio kultūros centro mažiems ir dideliems šokėjams už nepamiršatamas jų pasirodymų akimirkas. Visus šokio mylėtojus sveikiname su Tarptautine Šokio Diena! 💃🕺

Posted by Paįstrio kultūros centras on 2020 m. balandžio 29 d., trečiadienis