„Tą pavasario vakarą“ jie prisiminė muziką

Kada paskutinį kartą lankėtės muzikos pamokoje? Svarstote ir atsakymas kol kas Jūsų nepasivijo?

O štai Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio lankytojai gegužės viduryje turėjo galimybę atnaujinti savo muzikines žinias. Čia šeimos mėnesiui paminėti skirtame renginyje „Tą pavasario vakarą“ Paįstrio kultūros centro varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Dūdorėliai“ (vad. Andrius Gudas) bei daukniūnietė Vytautė Atstupėnaitė žiūrovus ne tik paklaidino maloniuose muzikiniuose labirintuose bet kiek vėliau padėjo iš tų labirintų ir sugrįžti.

Vytautė Atstupėnaitė koncertą pradėjo kanklėmis atliekama muzika. Du metus muzikos mokykloje šiuo instrumentu besimokanti groti mergaitė kanklių veikimo principo nedetalizavo, tiesiog apdovanojo besiklausančiuosius muzika. Tuo tarpu orkestro vadovas Andrius Gudas koncerto metu kvietė orkestro narius pakilti iš vietų, pristatė ir juos, ir jų rankose esančius instrumentus. Taip renginio lankytojai galėjo atnaujinti savo žinias apie muzikinius instrumentus ir jų veikimo principus.

Muzikinę renginio programą nulydėjo Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovės Arnetos Matuzevičiūtės perskaitytos eilės ir padėkos žodžiai. Taip jaukus, pavasariškas penktadienio vakaras buvo įprasmintas muzika, žiniomis bei pašnekesiais.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė