Ruduo Daukniūnuose pasitiktas paįvairinant kasdienes veiklas

Kai į kiemus ir žmonių širdis ima belstis paniurėlis ruduo reikia imtis priemonių jam atbaidyti. Tam ryžosi Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys rugsėjo pabaigoje bendruomenės narius pakvietęs į renginį „Sušildytos sielos“.

Su Panevėžio rajono savivaldybės parama projektui „Nenusėdę dugne“ kultūros įstaigoje susibūrė gausybė skirtingų iniciatyvų. Vienoje patalpoje sukti laimės ratą kvietė projektas „Prisijungusi Lietuva“, plečianti piliečių žinias apie interneto teikiamą naudą, galimas grėsmes, kaip jų išvengti ir tik palengvinti savo kasdienę buitį. Kitoje patalpoje Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras teikė informaciją apie įvairias sveikatos gerinimo paslaugas, susidomėjusiems darė kūno kompozicijos analizę bei matavo streso lygį.

Kiekvieną atėjusį į renginį pasitiko Česlovo Butkevičiaus tapybos darbų paroda. Šiuo metu jau pensinio amžiaus sulaukęs vyras pomėgį tapyti atrado palyginti nesenai, tačiau jo darbai ir sudomino, ir sužavėjo ne vieną daukniūnietį.

Popietės „vinimi“ tapo Veckų žirgyno parodomoji programa. Iš anksto derintą programą pakoregavo lietinga rudens diena, bet pagal muziką risnojantys pakilūs žirgai žiūrovų dėmesį prikaustė geram pusvalandžiui. Vaikus labiausiai džiugino ponis, kurį drąsesnis ryžosi ir paglostyti.

Pįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje vykęs renginys „Sušildytos sielos“ tapo malonia priebėga kaimynų susitikimams bei užuovėja nuo niūrių minčių.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė